LT EN
LT EN
LT EN
Plaukai
Sausio 31, 2020
Kérastase plaukų procedūra

Naujausia Kérastase FusioScrub procedūra plaukams. Išsamiau apie ją skaitykite apačioje.

 

Kai galvojame apie plaukus ir jų priežiūrą, retas kuris susimastome apie tą dalį, iš kurios tie patys plaukai ir auga - skalpą, ypač jei nekamuoja pleiskanos, seborėjiniai dermatitai ar kiti, diskomfortą sukeliantys “džiaugsmai”.

 

Pagrindinė Fusio-Scrub užduotis - pašalinti visus susikaupusius nešvarumus, tas pačias pleiskanas, sebiumo perteklių bei kasdienių priemonių likučius, kurios mums nepastebint turi savybę kauptis ant odos ir plaukų bei tokiu būdu juos apkrauti, kartais sukeliant ir nemalonių pojūčių. Todėl reguliariai atliekant galvos odos nušveitimą palaikome jos būklę ir neleidžiame atsirasti alerginėms reakcijoms, dermatitui, niežuliui bei pleiskanoms.

 

Nepamirškime, jog švelnus masažas skatina kraujotaką bei regeneraciją, kas ypatingai aktualu į slinkimą linkusiems, ploniems plaukams. Šveitimo metu suaktyvėja ne tik kraujotaka - geriau pasisavinama deguonis bei naudingos medžiagos. Norite, jog plaukai greičiau augtų, neslinktų ir būtų gyvybingi, stiprūs, blizgantys bei švelnūs? Atsakymas - galvos odos šveitimas. Tik nepersistenkite, masažas turi būti ne per stiprus bei ne per dažnas!

 

Procedūros metu meistrei nustačius jūsų galvos odos tipą, parinksime vieną iš dviejų, specialiai sukurtų šveitiklio formulių - viena skirta riebiai, pleiskanotai ir kita - normaliai, jautriai bei sausai galvos odai, todėl odos šveitiklis parenkamas individualiai kiekvienam klientui ir veikia ypač tikslingai! Žingsnis Nr. 2 - išsirinkti norimą efektą suteikiantį eterinį aliejų, jų yra 3 rūšys:

 

Imbieras. Suteiks plaukams (ir jums) gyvybingumo, jėgų bei energijos.
Santalas. Nuramins ir sumažins streso pojūtį.
Pipirmetė. Vėsumas ir ilgai išliekanti gaiva.

 

Atlikus šiuos du žingsnius jūsų plaukai taps purūs, gyvybingi, žvilgantys - kaip iš reklamų (nei kiek neperdedam).

 

Šiek tiek skaičių:

* 24h po procedūros daugiau plaukų apimties (79% po Scrub Energisant ir 65% po Scrub Apaisant);
* Pašalina 3,2 kartus daugiau nešvarumų lyginant su įprastu šampūnu;
* Ir net 6 kartus labiau žvilgantys plaukai!

 

Mes rekomenduojame jums atlikti 3 žingsnį - įvertinus jūsų plaukų būklę, meistrė parinks tinkamiausią Fusio-Dose procedūrą tobulam rezultatui pasiekti, o miksuojant jas kartu, pastarosios efektyvumas padidės net kelis kartus!

 

Procedūrą, kurios rezultatą matote nuotraukose (jos NERETUŠUOTOS!) atliko Skaistė, pagal jos rekomendaciją 1 žingsniui pasirinkome Scrub Energisant riebiai, pleiskanotai galvos odai, 2 žingsniui - stresą mažinantį santalo kvapo eterinį aliejų, o 3-iam Kérastase Fusio-Dose Booster Brillance švytėjimo suteikiančią procedūrą. Rezultatas kalba pats už save.

 

Abiejų procedūrų ypatybė ta, jog jos parenkamos individualiai kiekvienam, pagal skalpo bei plaukų tipą ir būklę - tai ypač svarbu siekiant tikslingam problemos sprendimo būdui pasiekti! Būkime gražios!

© Junora 2016. Visos teisės saugomos