LT EN
LT EN
LT EN
Kosmetologija
Sausio 31, 2020
Veido priežiūra

Kas yra dehidratuota oda?

 

Ją ypač lengva sumaišyti su sausa oda, tačiau viskas yra truputėlį kitaip. Dehidratuota oda ne visada būna sausa - dažniausiai apsaugai nui išorinių veiksnių ji išskiria perteklinį riebalinio sluoksnio kiekį, yra linkusi į bėrimus bei raudonį, todėl moterys neretai dar labiau ją džiovina - vengia drėkinančių priemonių, naudoja įvairias alkoholio sudėtyje turinčias priemones bei nevengia UV spindulių. Realybė visiškai kitokia - odos būklė gali pagerėti laikinai, savaitei—dviem, tačiau po to bėrimai bei perdėtas riebalavimasis (ypač T zonoje) grįžta su nauja jėga.

 

Kaip to išvengti?

 

Pirmiausia reikėtų apsilankyti pas kosmetologę, kad ši įvertintų odos būklę, bei patvirtintų, jog oda tikrai yra dehidratuota, o ne sausa, riebi ar mišri ir tik tada imtis veiksmų. Prieš naudojant bet kuriuos maitinamuosius kremus, pirmiausia, dehidratuotą odą reikia pridrėkinti - mums padės ypač daug drėgmės (pvz. hialiurono rūgšties) turinčios priemonės, tačiau lygiai taip pat svarbūs ir vidiniai veiksniai. Reikia nepamiršti dienos eigoje išgerti bent litrą vandens (sultys, arbata ar sriuba čia tikrai netiks!), mažinti išgeriamos kavos kiekį (kava drastiškai varo skysčius iš organizmo), taip pat rūpintis savo mityba - nepakankamas kalcio, Omega 3 ir vit. A ir D kiekis taip pat daro neigiamą įtaką mūsų odos būklei. Be viso to, nepamirškime, jog pasivaikščiojimai gryname ore yra būtini - didelę dalį žalos prideda praleidžiamas valandų skaičius dirbtinėje šviesoje, o ypač "blue light" - sėdint prie kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių - ši šviesa tiesiog išsiurbia drėgmę iš mūsų odos.

Ekstrinę pagalbą jums gali suteikti kosmetologė - tinkamų priemonių parinktų individualiai kiekvienam odos tipui ir masažo dėka, veido odos būklė akimirksniu atsigaus! Vos šiek tiek daugiau nei valanda ir jūsų veido oda bus vėl švytinti, elastinga, pakeltu kontūru, išlygintomis mimikos raukšlelėmis ir, svarbiausia, atstatytu drėgmės lygiu!

 

Rūpinkimės savimi!

 

 

© Junora 2016. Visos teisės saugomos