LT EN
LT EN
LT EN
Plaukai
Sausio 31, 2020
Plaukų tiesinimas keratinu

Egzistuoja mitai, jog plaukų tiesinimas keratinu kenkia - kaip yra iš tikrųjų?

 

Prieš atliekant procedūrą, pasidomėkite su kokiomis priemonėmis dirba jūsų pasirinkta meistrė. Keratino sudėtyje neturi būti FORMALDEHIDO, kurio ypač didelė koncentracija produkte pažeidžia plauko struktūrą ir efektui besibaigiant plaukų būklė tampa dar prastesnė nei iki tol.

 

Mes naudojame ypač saugų, naujos kartos keratiną su kolagenu, kuris ne tik ištiesina jūsų besipučiančius ar garbanotus plaukus, bet ir pripildo bei išlygina plauko struktūrą.

 

Sudėtyje nėra jokių kenksmingų chemikalų, todėl galima naudoti net ir pažeistiems ar šviesintiems plaukams. Netinkamos sudėties keratinas gali tinkamai neužpildyti plauko struktūros ir tiesinimo procese jie bus tiesiog nudeginti!

 

Dėl gelinės tekstūros produktas geriau įsisavinimas ir teisingai prižiūrint efektas išsilaiko net 35 mėnėsius!

 

Po procedūros rekomenduojama nenaudoti plaukų priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra parabenų ar sulfatų, maudytis smarkiai chloruotame vandenyje, kadangi šie elementai gali paskatinti greitesnį keratino išsiskaidymą.

 

Atlikus procedūrą galite tikėtis švelnių, glotnių bei super tiesių plaukų. Išimtis taikoma tik smarkiai garbanotiems ir storiems plaukams, taip pat afro plaukų savininkėms - efektas gali būti šiek tiek mažesnis.

 

Skaistės darbo pavyzdys - afro plaukų laiminga savininkė su keratinu ištiesintais plaukais. Nuotraukose galite matyti plaukų būklę prieš ir po procedūros - rezultatas išties stulbinantis!

 

© Junora 2016. Visos teisės saugomos